Hračky a doplnky do detskej izby

Najpredávanejšie

tapeeta cm 2
 
€13,90
Novorodenecký darčekový box- Lavly
 
€18,90
Darčekový box Lion
 
€23,90
darčekový box unisex teddy 1
 
€22,90
Darčekový box cutie 4
 
€23,90
novorodenecký box Karla 3
 
€20,90
17 položiek celkom

Cena

560
1560

Značky

Zobrazených položiek: 17
tapeeta cm 2
Novinka
€13,90
Kód: 10005
Novorodenecký darčekový box- Lavly
Novinka
€18,90
Kód: 954/39
Darčekový box Lion
Novinka
€23,90
Kód: 954/37
darčekový box unisex teddy 1
Novinka
Kód: 954/36
Darčekový box cutie 4
Novinka
€23,90
Kód: 954/35
novorodenecký box Karla 3
Novinka
€20,90
Kód: 954/10
Macramé dúha dekorácia do detskej izby- Teo
Novinka
Kód: 954/9
Sponky
Novinka
€6,90
Kód: 10006
sponky teddy hnedé 2
Novinka
€5,90
Kód: 10003
Závesný organizér na sponky- Obláčik
Novinka
Kód: 10000

Hračky sú veľmi dôležitou súčasťou života všetkých detí, či sa jedná o bábätko, alebo o staršie dieťa. V tejto kategórii sme pre Vás pripravili hračky pre bábätká rôzneho typu a druhu. Najväčšou prioritou pri výbere hračky by mala byť jej kvalita a bezpečnosť, hračka by mala niečo aj zniesť, nakoľko nemôžete povedať Vášmu bábätku, aby sa s ňou hralo opatrne. Hračky pre bábätká by nemali obsahovať drobné kúsky, ktoré by mohlo Vaša dieťatko ľahko prehltnúť, ale ani pichľavé časti, nakoľko u bábätiek je typická vlastnosť spoznávať všetko ústami. 

Bábika je nepochybne ideálnym darčekom pre dievčatká.  Existuje obrovské  množstvo typov bábik, no asi najžiadanejšie sú také, ktoré vyzerajú ako živé. Práve bábiky sú tie hračky, vďaka ktorým sa už malé dievčatká formou hier pripravujú na rolu matky. Každé dievčatko túži mať doma čo najviac bábik, rôznych veľkostí, motívov, farieb a oblečenia. Bábiky, ktoré ponúkame sú ručne vyrábané priamo zo Španielska. Tieto bábiky majú dokonale vypracovaný každý detail telíčka a tváre. Oči bábik sú žmurkajúce a sú veľmi pekné. Všetky naše bábiky sú jedinečné, s roztomilou tváričkou, vo výbornej kvalite.  Dôležité je mať doma dokonale vypracovanú bábiku, aby si dieťatko uvedomilo ako vlastne malé bábätko vyzerá. Potrebuje vedieť, že oči majú mihalnice a žmurkajú, že bábätko plače, potrebuje sa naučiť česať vlásky na bábike a obliekať bábiku. Dôležitým aspektom pri výbere bábik je jej hmotnosť. Určite by každá bábika mala byť ľahučká, aby sa dieťatku príjemne nosila. Bábiky, ktoré ponúkame majú mäkké látkové telíčko, práve pre lepšie uchopenie. Nešmýkajú sa z ruky, dobre sa držia. Všetky bábiky príjemne voňajú. Ručne vyrábané bábiky sú jedinečné a originálne a každé dievčatko ich bude milovať. Takéto bábiky môžu zdobiť aj interiér bytu, hodia sa do zbierok a sú určite najkrajším darčekom pre Vaše deti či už na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť.

Všetky deti milujú hračky. Práve preto je dobré ak má takúto hračku pri sebe keď ide spinkať. Práve na to slúžia uspávačiky. Už z názvu je jasné, že ide o hračku, ktorá pomáha dieťatku zaspávať. Necíti sa samo a má možnosť sa k hračke pritúliť. Tieto uspávačiky sú vyrobené z látky, sú mäkučké, aby dieťatko pri spánku netlačili. Väčšinou majú hlavu roztomilého zvieratka, alebo známej rozprávkovej postavičky.  Telíčko je z látky, ktorá má na koncoch uzlíky. Tieto uspávačiky sa dajú prať v práčke a sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Detskú izbu môžete zútulniť viacerými spôsobmi. Jedným z nich sú detské samolepky na stenu v podobe nástenného rastového metra. Nástenné rastové metre pre deti sú ideálnym riešením ako sa spolu s dieťaťom zabaviť. Na meter si vždy zaznačíte o koľko vaše dieťatko vyrástlo. Vybrať si môžete z viacerých druhov rastových metrov s obrázkami roztomilých zvieratiek a postavičiek. Rastové metre sú originálnymi doplnkami do detskej izby ale aj praktickým pomocníkom.  

Na praktické skladovanie sponiek do vlasov slúži závesný organizér. Je veľmi pekný a skrášli každú detskú izbu.  Môžete ho zavesiť na stenu ale aj na skriňu. Je praktický, nakoľko máte všetky sponky a gumičky do vlasov na jednom mieste a netreba ich hladať po celom byte. Je to perfektné riešenie na uskladnenie všetkých maličkostí, ktoré dievčatká potrebujú do vlasov. Na ľahký drevený obláčik uviažete kvalitné bavlnené lanká a organizér ja pripravený. Stačí už len zavesiť.

 

 

 

Navštívte Milinko-oblecenie.sk u ShopMania   Milinko-oblečenie.sk nájdete na GLAMI.sk