Detský podbradník a slintáčik.

Detský podbradník a slintáčik.
   
Ak sa nám už so spacím vakom podarilo zabezpečiť bezstarostný a pohodlný spánok, môžeme sa teraz pustiť do riešenia ďalšieho  problému. Samozrejme, reč bude o kŕmení. Na tento účel sa používajú podbradníky a slintáčiky. Obliekanie bábätka nie je lacná záležitosť a myslím si, že za nás všetkých môžem povedať, že nechceme, aby bodyčko alebo tričko nášho dieťaťa utrpelo hneď pri prvom stretnutí s pyré z cvikly alebo mrkvy. Ideálnym riešením je na to detský podbradník. Či už klasický podbradník s uväzovaním vzadu alebo podbradníky, ktoré sa dajú obliecť, všetky nájdete na našej stránke milinko.sk.  Detské podbradníky a slintáčiky sú ideálne pre menšie  ale taktiež aj väčšie deti. Naše obliekateľné  podbradníky sú určené už pre trochu väčšie batoľatá a detičky, pretože okrem kŕmenia sú ideálne aj na voľnočasové aktivity, či už maľovanie, varenie s mamou, hranie sa s plastelínou a pod. Vďaka svojmu dizajnu zakryje celý hrudník, bruško aj ruky, takže sa nemusíte báť, že oblečenie dieťaťa bude špinavé, fľakaté. Tieto podbradníky sú z veľkej časti utierateľné a ľahko sa udržiavajú čisté.
Detské slintáčiky môžu mať dve funkcie. Pre najmenšie deti môže byť veľkou pomocou pri prerezávaní zúbkov, keďže dieťa nemusíte prezliekať niekoľkokrát denne, stačí ak mu vymeníte mokrý slintáčik. Navyše pri  kŕmení malých bábätiek môže postačovať aj použitie vlhkého slintáčika, ktorým bábätku ľahko utrieme tváričku. Naše slintáčiky pre bábätká sú vyrobené z mäkkého bavlneného materiálu, ktorý je ideálny pre citlivú pokožku našich detí. Zapínajú sa vzadu na jeden patent. Všetky naše detské slintáčiky sú módne, s nápismi alebo obrázkami. Okrem toho, že sú praktické, môžu byť aj štýlovým doplnkom oblečenia našich detí.
V internetovom obchode milinko.sk nájdete veľké množstvo štýlových slintáčikov pre bábätká, z ktorých si môžete vybrať podľa svojich predstáv.

Navštívte Milinko-oblecenie.sk u ShopMania   Milinko-oblečenie.sk nájdete na GLAMI.sk